Voorne-Putten helpt werkgevers op weg. Of u nu op zoek bent naar goed personeel, werk wilt uitbesteden of meer informatie wilt over wet- en regelgeving en sociaal ondernemen, Voorne-Putten Werkt helpt u en uw organisatie. Met een team die van alle markten thuis is helpen wij u aan het juiste personeel en onze kandidaten aan een geschikte baan.

Wij nemen u graag werk uit handen

Wij zijn van alle markten thuis. Of het nu gaat om een goed onderhouden bedrijfsterrein of plantsoen, een schoon strand, een blinkend kantoor of het in-, ver-of ompakken van producten. Voorne-Putten Werkt heeft enthousiaste en geschikte medewerkers, die u graag het werk uit handen nemen. Voorne-Putten Werkt begeleidt u in het gehele proces en de werknemers zullen door vakkrachten worden begeleid. Ons doel is om u als werkgever volledig te ontzorgen. Voor meer informatie ga naar de pagina ‘Onze diensten‘.

Accountmanagers met specifieke sector- en branchekennis

Voorne-Putten Werkt brengt vraag en aanbod samen. Samen met u zoeken wij naar een maatwerkoplossing. Onze ervaren accountmanagers, elk met hun eigen sector- en branchekennis, helpen u uw vacatures te vervullen. Zij zijn uw aanspreekpunt en adviseren u ook over subsidieregelingen en andere arbeid gerelateerde vraagstukken.

Neem vrijblijvend contact op met één van onze accountmanagers, zij helpen u graag.

Celeste Kamp

Projecten arbeidsmarktregio
Mobiel: 06 4156 4822
c.kamp@vpwerkt.nl

Paul van Maren

Participatiewet
Mobiel: 06 4120 0041
p.vanmaren@vpwerkt.nl

Margriet Groeneweg

Wet sociale werkvoorziening
Mobiel: 06 2437 4453
mn.groeneweg@vpwerkt.nl

Zita Pires

Wet Banenafspraak
Mobiel: 06 1488 6608
z.pires@vpwerkt.nl

Dineke Huising

Wet sociale werkvoorziening
Mobiel: 06 1284 6775
e.huising@vpwerkt.nl

Karin van der Kooij

Jobcoach
Mobiel: 06 8162 3729
k.vanderkooij@vpwerkt.nl

Wout Mes

Ontwikkelcoach
Mobiel: 06 2096 4793
w.mes@nissewaard.nl

Kasia Derks

Werkgeversdienstverlening en SROI
Mobiel: 06 4019 8930
k.derks@nissewaard.nl

Simon Ririassa

Wet sociale werkvoorziening
Mobiel: 06 1195 5165
s.ririassa@vpwerkt.nl

Dana Janssen

Participatiewet
Mobiel: 06 4050 9985
ds.janssen@nissewaard.nl