Voorne-Putten Werkt is hét werkleerbedrijf op het eiland Voorne-Putten en het havengebied. Vier gemeenten – Brielle, Hellevoetsluis, Nissewaard en Westvoorne – bundelen hiermee hun kennis, ervaring en netwerk in één organisatie. Wij begeleiden dagelijks mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Wij bieden werk onder aangepaste omstandigheden en begeleiden werkzoekenden in hun weg naar de arbeidsmarkt. Dit kan door het volgen van een cursus, leerlijn, traject, maar ook met begeleiding door onze accountmanagers en/of jobcoach. Zo gaan we samen sterk op weg naar werk!

Celeste Kamp

Projecten arbeidsmarktregio
Mobiel: 06 4156 4822
c.kamp@vpwerkt.nl

Paul van Maren

Participatiewet
Mobiel: 06 4120 0041
p.vanmaren@vpwerkt.nl

Margriet Groeneweg

Wet sociale werkvoorziening
Mobiel: 06 2437 4453
mn.groeneweg@vpwerkt.nl

Zita Pires

Wet Banenafspraak
Mobiel: 06 1488 6608
z.pires@vpwerkt.nl

Dineke Huising

Wet sociale werkvoorziening
Mobiel: 06 1284 6775
e.huising@vpwerkt.nl

Karin van der Kooij

Jobcoach
Mobiel: 06 8162 3729
k.vanderkooij@vpwerkt.nl

Wout Mes

Ontwikkelcoach
Mobiel: 06 2096 4793
w.mes@nissewaard.nl

Kasia Derks

Werkgeversdienstverlening en SROI
Mobiel: 06 4019 8930
k.derks@nissewaard.nl

Simon Ririassa

Wet sociale werkvoorziening
Mobiel: 06 1195 5165
s.ririassa@vpwerkt.nl

Dana Janssen

Participatiewet
Mobiel: 06 4050 9985
ds.janssen@nissewaard.nl