Voorne-Putten Werkt is hét werkleerbedrijf op het eiland Voorne-Putten en het havengebied. Twee gemeenten – Nissewaard en Voorne aan Zee – bundelen hiermee hun kennis, ervaring en netwerk in één organisatie. Wij begeleiden dagelijks mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Wij bieden werk onder aangepaste omstandigheden en begeleiden werkzoekenden in hun weg naar de arbeidsmarkt. Dit kan door het volgen van een cursus, leerlijn, traject, maar ook met begeleiding door onze accountmanagers en/of jobcoach. Zo gaan we samen sterk op weg naar werk!

Onze Mensen

Viola Ruis

Algemeen Manager
Voorne-Putten Werkt
Mobiel: 06 1488 6605
v.ruis@nissewaard.nl

Rik Merk

Teamleider
Voorne-Putten Werkt
Mobiel: 06 4709 1833
r.merk@nissewaard.nl

Morina Asikinde

Senior Adviseur
Team Adviseurs
Mobiel: 06 1488 6606
m.asikinde@nissewaard.nl

Willem Bakhuizen

Senior Adviseur
Team Adviseurs
Mobiel 06 1690 8079
w.bakhuizen@vpwerkt.nl

Dzenita Alibegic

Adviseur / Opleidingscoördinator
Opleiding & Ontwikkeling
Mobiel: 06 4302 8007
d.alibegic@vpwerkt.nl

Dana Janssen

Accountmanager
Ontwikkeling & Advies
Mobiel: 06 4050 9985
ds.janssen@nissewaard.nl

Fabian Acton

Accountmanager
Ontwikkeling & Advies
Mobiel: 06 1852 4038
fbs.acton@nissewaard.nl

Fiona Feelders

Accountmanager
Ontwikkeling & Advies
Mobiel: 06 3449 7384
feg.feelders@vpwerkt.nl

Paul van Maren

Accountmanager
Ontwikkeling & Advies
Mobiel: 06 4120 0041
p.vanmaren@vpwerkt.nl

Leonie van der Slot

Accountmanager
Werk & Inkomen
Mobiel: 06 1821 7772
l.vanderslot@nissewaard.nl

Marco Zoutendijk

Accountmanager
Sociaal Domein
Mobiel: 06 4298 6196
ma.zoutendijk@nissewaard.nl

Margriet Groeneweg

Wet sociale werkvoorziening
WerkgeversServicepunt (WSP)
Mobiel: 06 2437 4453
mn.groeneweg@vpwerkt.nl

Zita Pires

Wet Banenafspraak
Ontwikkeling & Advies
Mobiel: 06 1488 6608
z.pires@vpwerkt.nl

Esther Buitenhek

Ontwikkelcoach / Accountmanager
Ontwikkeling & Advies
Mobiel: 06 4846 0065
e.buitenhek@nissewaard.nl

Angela Boschman

Ontwikkelcoach
Ontwikkeling & Advies
Mobiel: 06 2140 8289
awm.boschman@nissewaard.nl

Ania Rabczynska

Ontwikkelcoach
Ontwikkeling & Advies
Mobiel: 06 4328 4797
a.rabczynska@nissewaard.nl

Karin de Kraa

Ontwikkelcoach
Ontwikkeling & Advies
Mobiel: 06 3857 1062
kfm.dekraa@nissewaard.nl

Ralf van den Biggelaar

Ontwikkelcoach
Ontwikkeling & Advies
Mobiel: 06 2844 4823
r.vandenbiggelaar@nissewaard.nl

Karin van der Kooij

Jobcoach
Ontwikkeling & Advies
Mobiel: 06 8162 3729
k.vanderkooij@vpwerkt.nl

Natalie Simon

Jobcoach
Ontwikkeling & Advies
Mobiel: 06 4138 1401
ne.simon@nissewaard.nl

Bianca da Silva

Accountmanager
Sales & Planning
Mobiel: 06-41106451
sales@vpwerkt.nl

Bianca Pijper

Commercieel Manager
Sales & Planning
Mobiel: 06 4303 7940
b.pijper@nissewaard.nl

Patrick Voogt

Planner
Sales & Planning
Mobiel: 06 3857 1058
p.voogt@nissewaard.nl

Ingeborg Sinke

Copycenter
Sales
Mobiel 06 2437 4333
i.sinke@vpwerkt.nl

Kees Kempe

Groen & Schoon
Sales
Mobiel 06 1202 4561
c.kempe@vpwerkt.nl